Square One Icon

usługi body leasing

Znalezienie godnych zaufania specjalistów IT, którzy dysponują umiejętnościami potrzebnymi do danego projektu, może okazać się bardzo czasochłonne. Dysponujemy bazą ponad 540,000 specjalistów IT o różnych, często unikatowych i niszowych kompetencjach. W ramach outsourcingu dostarczamy ekspertów z różnych obszarów, a Klienci, którzy zdecydowali się na takie rozwiązania, korzystają z wysoce wykwalifikowanej kadry, bez formalności związanych z jej zatrudnieniem.

 

usługi team leasing

Budowa zgranych zespołów na projekty to nasza specjalność. Oferujemy dedykowanych Service Delivery Managerów, którzy dopilnują, aby praca zespołu przebiegała sprawnie i terminowo, zgodnie z Twoimi wymaganiami i standardami. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Współpraca z nami to poczucie komfortu, wynikające ze świadomości, że Twój projekt jest w dobrych rękach, a usługa, którą otrzymujesz może w dowolnym momencie zostać dopasowana do aktualnych wymagań projektu.

 

usługi managed service

Managed Service to model współpracy, w którym zespół ekspertów zarządzany przez naszego Service Delivery Managera dostarcza Klientowi gotową usługę. Jej parametry określane są wymogami biznesowymi oraz Twoimi potrzebami. W Square One oferujemy kompleksowe usługi zarządzania serwisami i aplikacjami w środowisku IT. Ty wyznaczasz zakres, cele oraz wskaźniki jakościowe. My dobieramy zasoby, monitorujemy jakość i raportujemy aktualny status, w jakim znajduje się projekt. Całość odbywa się zgodnie z ustaloną stałą miesięczną opłatą.   

The Square One Way

Wszystko, co robimy, od codziennych zadań po sposób, w jaki świętujemy, opiera się na naszych fundamentalnych wartościach:

Ambicja

Zaangażowanie

Determinacja

Odpowiedzialność

Copyright (c) . Square One Resources Limited.

HTML Sitemap

Site designed and built by Venn Digital