IT Researcher - Future IT Recruiter

Warsaw

Posted 5 days ago

Work Type

Contract

Salary/Rate

Negotiable

Remote Work

No

IR35 Status

Not Applicable

Stanowisko: IT Researcher - Future IT Recruiter
Lokalizacja: Warszawa, biuro na placu Unii Lubelskiej (model hybrydowy)
Start: Od zaraz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę

#OneSquareOne - Jeden zespół, wiele umiejetności
Naszym zadaniem jest zatrudnić odpowiednie osoby na odpowiednie miejsce. W ten sposób łączymy specjalistów IT z naszymi klientami z róznych branż. Tworzymy zgrany zespół ekspertów rekrutacji IT. Nasze biuro mieści sie w sercu Warszawy. Dobra atmosfera, indywidualne i elastyczne podejscie. To wszystko sprawia, ze dobrze czujemy sie w pracy, bez wzgledu na to, czy wykonujemy ją w domowym zaciszu, czy bezpośrednio z naszego biura. Dwa razy w roku integrujemy się na wyjazdach, a poza tym organizujemy mniejsze okazjonalne wyjścia. Wspólnie celebrujemy urodziny oraz inne ważne wydarzenia z życia członków naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zepołu na stanowisku IT Researcher - Future IT Recruiter.

Zadania:

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów IT różnymi kanałami (LinkedIn, social media etc.)
  • Budowanie bazy kandydatów
  • Wyszukiwanie alternatywnych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Analiza profili kandydatów pod kątem wymagań pod konkretne projekty
  • Redagowanie i publikowanie ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych

Wymagania:

  • Cheć rozwoju w obszarze rekrutacji IT
  • Wysokie umiejetności komunikacyjne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu

Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na:

  • Realną ścieżkę rozwoju zawodowego w obszarze rekrutacji
  • Współpracę z doświadczonym rekruterem, który wdroży Cię w świat IT i pomoże w stawianiu pierwszych kroków w procesie poszukiwania kandydatów
  • Szkolenia z technik sourcingu oraz prowadzenia rozmów rekrutacyjnych, tak aby dobrze oceniać predyspozycje kandydatów pod konkretne projekty
  • Awans na role Junior IT Rekrutera po okresie próbnym, a tym samym wiekszą samodzielność po okresie wdrożenia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dodatek sportowy, wsparcie psychologa
  • Liczne imprezy integracyjne
  • Programy motywacyjne dla pracowników
  • Dodatkowe dni wolne na urodziny i wolontariat
  • Budżet szkoleniowy

REFER A Friend
FOR £250!

REFER SOMEONE YOU FEEL IS RIGHT FOR THE ROLE AND YOU COULD RECEIVE £250. IF YOU WOULD LIKE TO FIND OUT MORE CONTACT US TODAY.
GET IN TOUCH