IT Recruiter

Warsaw

Posted 5 days ago

Work Type

Permanent

Salary/Rate

Negotiable

Remote Work

No

IR35 Status

Not Applicable

Stanowisko: IT Recruiter
Lokalizacja: Warszawa, biuro na placu Unii Lubelskiej (model hybrydowy)
Start: Od zaraz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę

#OneSquareOne - Jeden zespół, wiele umiejetności
Naszym zadaniem jest zatrudnić odpowiednie osoby na odpowiednie miejsce. W ten sposób łączymy specjalistów IT z naszymi klientami z róznych branż. Tworzymy zgrany zespół ekspertów rekrutacji IT. Nasze biuro mieści sie w sercu Warszawy. Dobra atmosfera, indywidualne i elastyczne podejscie. To wszystko sprawia, ze dobrze czujemy sie w pracy, bez wzgledu na to, czy wykonujemy ją w domowym zaciszu, czy bezpośrednio z naszego biura. Dwa razy w roku integrujemy się na wyjazdach, a poza tym organizujemy mniejsze okazjonalne wyjścia. Wspólnie celebrujemy urodziny oraz inne ważne wydarzenia z życia członków naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zepołu na stanowisku    IT Recruiter.

Zadania:

  • Samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska IT (end-to-end)
  • Zapewnienie wysokiej jakości prowadzonych procesów rekrutacji oraz budowanie pozytywnych doświadczeń kandydatów
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kandydatami
  • Koordynowanie przebiegu procesów rekrutacji na każdym ich etapie przy użyciu bieżących narzędzi
  • Wsparcie merytoryczne młodszych doświadczeniem kolegów z zespołu

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w skutecznym prowadzeniu samodzielnych procesów rekrutacyjnych w obszarze IT
  • Wiedza techniczna umożliwiająca zrozumienie prowadzonych projektów rekrutacyjnych i potrzeb klientów
  • Biegła znajomość technik sourcing'u kandydatów
  • Doświadczenie w prowadzeniu i zamykaniu trudnych procesów rekrutacyjnych
  • Samodzielność i kreatywne podejście do pracy
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz motywujący system premiowy
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i dodatek sportowy
  • Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy oraz możliwość pracy zdalnej w częściowym wymiarze
  • Realną i szybką ścieżkę rozwoju zawodowego w kierunku Lidera Zespołu Rekrutacji lub możliwość rozwoju kompetencji z obszaru rekrutacji/HR/sprzedaży w ramach stanowisk specjalistycznych
  • Możliwość brania udziału w szkoleniach i konferencjach

REFER A Friend
FOR £250!

REFER SOMEONE YOU FEEL IS RIGHT FOR THE ROLE AND YOU COULD RECEIVE £250. IF YOU WOULD LIKE TO FIND OUT MORE CONTACT US TODAY.
GET IN TOUCH