Jeden zespół,
wiele umiejętności 

Naszym zadaniem jest zatrudnić odpowiednie osoby na odpowiednie miejsce. W ten sposób łączymy specjalistów IT z naszymi klientami.

Dlatego w Square One potrzebujemy zarówno ekspertów od rekrutacji, researchu, sprzedaży jak i delivery czy administracji i marketingu. W ten sposób tworzymy zespół, który podejmie się każdego wyzwania.  

Poznaj
nasz
zespół

Nasze Benefity

Dofinansowanie do 
ubezpieczenia turystycznego 
Eventy
integracyjne
Owoce 
w biurze 
Opieka
medyczna 
Budżet na
szkolenia
Dofinansowanie do 
okularów korekcyjnych
Ubezpieczenie
na życie
Wyjazdy
integracyjne
Dodatek sportowy
do pensji
Dodatkowy dzień
wolny na urodziny 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Tworzymy zgrany zespół ekspertów rekrutacji IT.  Nasze biuro mieści się w sercu Warszawy. Pracujemy hybrydowo, bo lubimy spędzać ze sobą czas. Dwa razy w roku integrujemy się na wyjazdach, a poza tym organizujemy mniejsze okazjonalne wyjścia. Wspólnie celebrujemy urodziny oraz inne ważne wydarzenia z życia członków naszego zespołu. 

Dobra atmosfera, indywidualne i elastyczne podejście. To wszystko sprawia, że dobrze czujemy się w pracy, bez względu na to czy wykonujemy ją w domowym zaciszu, czy bezpośrednio z naszego biura. 

Dbamy o stały rozwój naszego zespołu. Każdy z nas ma możliwość uczestniczenia w wybranych zewnętrznych szkoleniach oraz zmiany stanowiska w ramach naszej organizacji.  

Dbamy o zdrowie mentalne i fizyczne. Każdy z naszych pracowników otrzymuje razem z wynagrodzeniem dodatek sportowy, który może wykorzystać na dowolną aktywność w miesiącu. Dodatkowo, oferujemy prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i dostęp do platformy EAP wspierającej pracowników. 

Z życia 
SQ1

O dobrą atmosferę w naszym zespole dbamy nie tylko w pracy, ale i poza nią: podczas wyjazdów i wyjść integracyjnych. W końcu, w doborowym towarzystwie czas płynie jeszcze przyjemniej.
Zajrzyj na nasz profil na Instagramie, aby poczuć klimat teamu. #OneSquareOne

Kliknij, aby obejrzeć więcej zdjęć