Pracuj z nami

Nasz warszawski zespół współpracuje z ponad 400 konsultantami IT, którzy specjalizują się w najnowszych technologiach. Wspieramy ich w trakcie całego procesu rekrutacji, tak, aby znaleźć dla nich ofertę i miejsce pracy odpowiadające ich doświadczeniu i zainteresowaniom. 

Naszym konsultantom oferujemy ciekawe opcje rozwoju w firmach reprezentujących różne branże od farmaceutycznej, przez finansową i technologiczną, po medialną. Większość specjalistów IT realizuje z nami więcej niż jeden projekt. 

Polecane oferty

6 June
ML Ops Engineer
Contract
Outside IR35
zł 100-145 per hour
Poland
Praca Zdalna - Tak
5 June
Business Analyst
Contract
Outside IR35
zł 100-115 per hour
Poland
Praca Zdalna - Tak
28 May
.NET Developer
Contract
Outside IR35
zł 110-145 per hour
Poland
Praca Zdalna - Tak
22 May
C++ Developer
Contract
Outside IR35
zł 110-130 per hour
Kraków
Praca Zdalna - Nie

Specjalizujemy się w rekrutacji IT, ale nie tylko sam proces ma dla nas znaczenie. Dla nas liczą się, przede wszystkim, ludzie i to oni tworzą Square One. Szukamy zatem kandydatów, którzy charakteryzują się wysokimi umiejętnościami na rynku, ambitnych, ale także chętnych i potrafiących pracować w zespole. Jeżeli zależy Ci na rozwoju zawodowym oraz dobrej atmosferze, napisz do nas i pozwól nam znaleźć odpowiednie miejsce pracy dla Ciebie.

Marta Kurek
Head of IT Recruitment Services

Nasi konsultanci rekomendują

Moja wieloletnia współpraca z firmą Square One pokazała mi, że jest to zespół godny polecenia. Bardzo dobra komunikacja, dbałość o pracowników i, co ważne przy umowie B2B, ciągłość pracy. Różnorodne projekty, możliwość rozwoju i samorealizacji.

Karol

Cały proces rekrutacyjny oceniam profesjonalnie, ważnym aspektem godnym wyróżnienia jest komunikacja z potencjalnym kandydatem. Na każdym etapie rekrutacji otrzymywałam rzetelne informacje. Zgodnie z wcześniej określonym czasie co daje duży komfort. Wprowadzenie bez problemów, począwszy od miejsca pracy i niezbędnych narzędzi pracy do dedykowanej osoby, która koordynuje nasze wdrożenie. 

Natalia

Współpracuje z SQ1 od ponad 7 lat. Jestem z tej współpracy bardzo zadowolony. To co zdecydowanie wyróżnia firmę, to pozytywna atmosfera i świetna komunikacja. Moja koordynatorka (Ola) jest bardzo kontaktowa, poświęca mnóstwo pracy na koordynację całego zespołu i zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom zarówno klienta jak i naszego zespołu. Zdecydowanie polecam pracę w SQ1!

Paweł

Moja przygoda z Square One już trochę trwa i szczerze mogę polecić tę firmę. Profesjonalne podejście do rekrutacji, rozmowy pełne konkretów dotyczące projektu, zakresu obowiązków, ale jednocześnie czuć taką friendly atmosferę, która powoduje, że nie stresowałem się na kolejnych etapach. W trakcie trwania projektu swobodny kontakt, dyskusje i wsparcie, które powoduje, że chce się tam pracować. Automatyczna faktura po akceptacji TS i zawsze wszystko na czas. Jestem pozytywnie zaskoczony i mam nadzieję, że nasza współpraca będzie kontynuowana.

Kuba