Pracuj z nami

Nasz warszawski zespół współpracuje z ponad 400 konsultantami IT, którzy specjalizują się w najnowszych technologiach. Wspieramy ich w trakcie całego procesu rekrutacji, tak, aby znaleźć dla nich ofertę i miejsce pracy odpowiadające ich doświadczeniu i zainteresowaniom. 

Naszym konsultantom oferujemy ciekawe opcje rozwoju w firmach reprezentujących różne branże od farmaceutycznej, przez finansową i technologiczną, po medialną. Większość specjalistów IT realizuje z nami więcej niż jeden projekt. 

Polecane oferty

14 May
Digital Media Analyst
Contract
Outside IR35
zł 100-120 per hour
Poland
Praca Zdalna - Tak
8 May
Salesforce Developer
Contract
Outside IR35
zł 150-200 per hour
Poland
Praca Zdalna - Tak
23 April
Architect For Data Warehouse Development
Contract
Outside IR35
zł 160-180 per hour
Greater Poland
Praca Zdalna - Tak
23 April
SAP Success Factors Consultant
Contract
Outside IR35
zł 160-200 per hour
Poland
Praca Zdalna - Tak

Specjalizujemy się w rekrutacji IT, ale nie tylko sam proces ma dla nas znaczenie. Dla nas liczą się, przede wszystkim, ludzie i to oni tworzą Square One. Szukamy zatem kandydatów, którzy charakteryzują się wysokimi umiejętnościami na rynku, ambitnych, ale także chętnych i potrafiących pracować w zespole. Jeżeli zależy Ci na rozwoju zawodowym oraz dobrej atmosferze, napisz do nas i pozwól nam znaleźć odpowiednie miejsce pracy dla Ciebie.

Marta Kurek
Head of IT Recruitment Services

Nasi konsultanci rekomendują

Moja wieloletnia współpraca z firmą Square One pokazała mi, że jest to zespół godny polecenia. Bardzo dobra komunikacja, dbałość o pracowników i, co ważne przy umowie B2B, ciągłość pracy. Różnorodne projekty, możliwość rozwoju i samorealizacji.

Karol

Cały proces rekrutacyjny oceniam profesjonalnie, ważnym aspektem godnym wyróżnienia jest komunikacja z potencjalnym kandydatem. Na każdym etapie rekrutacji otrzymywałam rzetelne informacje. Zgodnie z wcześniej określonym czasie co daje duży komfort. Wprowadzenie bez problemów, począwszy od miejsca pracy i niezbędnych narzędzi pracy do dedykowanej osoby, która koordynuje nasze wdrożenie. 

Natalia

Współpracuje z SQ1 od ponad 7 lat. Jestem z tej współpracy bardzo zadowolony. To co zdecydowanie wyróżnia firmę, to pozytywna atmosfera i świetna komunikacja. Moja koordynatorka (Ola) jest bardzo kontaktowa, poświęca mnóstwo pracy na koordynację całego zespołu i zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom zarówno klienta jak i naszego zespołu. Zdecydowanie polecam pracę w SQ1!

Paweł

Moja przygoda z Square One już trochę trwa i szczerze mogę polecić tę firmę. Profesjonalne podejście do rekrutacji, rozmowy pełne konkretów dotyczące projektu, zakresu obowiązków, ale jednocześnie czuć taką friendly atmosferę, która powoduje, że nie stresowałem się na kolejnych etapach. W trakcie trwania projektu swobodny kontakt, dyskusje i wsparcie, które powoduje, że chce się tam pracować. Automatyczna faktura po akceptacji TS i zawsze wszystko na czas. Jestem pozytywnie zaskoczony i mam nadzieję, że nasza współpraca będzie kontynuowana.

Kuba