Startupowe DNA,
wieloletnie doświadczenie

Tworzymy wyspecjalizowany zespół działający na skalę międzynarodową. Od 1995 roku łączymy świat biznesu ze specjalistami IT. Nasze biura znajdują się w Londynie i w Warszawie. Nasz zasięg nie ma jednak ograniczeń. Do codziennej pracy wplatamy kreatywność, zwinność, elastyczność. Mimo wieloletniego doświadczenia, mamy startup'owe DNA i to stanowi naszą przewagę.

Specjalistom IT dajemy nieskrępowaną możliwość rozwoju - przy inspirujących projektach, z nowoczesnymi technologiami. Ważna jest dla nas kultura uczciwości i rzetelnego informowania o możliwościach rozwoju kariery.

28+ lat
doświadczenia na rynku

15+ lat
w Polsce

850+ konsultantów
na świecie

490+ konsultantów
w Polsce

Nasze wartości

WYTRWAŁOŚĆ

Jesteśmy wytrwali w dążeniu do znalezienia najlepszych kandydatów na rynku.

AMBICJA

Posiadając ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku, nie ustajemy w ulepszaniu naszych usług. 

ZAANGAŻOWANIE

Angażujemy się w swoją pracę. Chętnie przekazujemy informacje zwrotne i przyjmujemy je.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Ciężko pracujemy, aby wypełniać nasze codzienne zadania i sprostać wymaganiom całego zespołu SQ1 i naszych klientów. 

Nasi konsultanci

Współpracujemy z prawie 500 konsultantami, którzy na co dzień pracują z najnowszymi technologiami (Java, .Net, DevOps, Angular, Python, React), z wykorzystaniem najpopularniejszych metodyk i freameworków. Wspólnie z nimi realizujemy projekty dla naszych klientów z różnych branż -- od farmaceutycznej, przez finansową po technologiczną czy mediową. 

Podczas kontaktu z kandydatami, staramy się dopasować ich zainteresowania oraz umiejętności do wymagań stawianych przez naszych biznesowych partnerów. Nasze projekty prowadzimy w większości w oparciu o model pracy zdalnej i elastyczne podejście w zakresie zatrudnienia. Indywidualne podejście jest dla nas bardzo ważne. Poszukujesz ciekawych wyzwań? Porozmawiajmy!

Pracuj z nami

Nasi klienci

Dzięki naszemu doświadczeniu na rynku, rozumiemy jego potrzeby i wiemy jak na nie odpowiedzieć. Żadna branża ani technologia nie są nam obce. Nasz zespół rekrutacyjny może znaleźć eksperta IT, który idealnie wpasuje się w prowadzony przez Twoją firmę projekt technologiczny.

Staramy się, aby cały proces rekrutacji przebiegał szybko, efektywnie i odpowiadał każdej z zaangażowanych stron. 

Pracuj z nami