Dlaczego Square One?

Szukasz odpowiedniego kandydata do realizacji swojego projektu? Pracując w oparciu o konkretne założenia, wymagania i budżet, znajdziemy specjalistów IT.

Nie wierzysz? Skontaktuj się z nami, podziel się z nami informacjami o tym, kogo obecnie szukasz, a my już zorganizujemy resztę. 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Wieloletnie
doświadczenie poparte ponad 15 letnią praktyką na rynku polskim

Profesjonalny
zespół

Szybkość
działania

Dostęp do sprawdzonych
specjalistów IT
 

Nasze Usługi, czyli jak Działamy

We współpracy z naszymi klientami jesteśmy bardzo elastyczni i staramy się zawsze dopasować do potrzeb ich biznesu. Współpracę rozpoczynamy od rozmowy, podczas której ustalamy wymagania, cele i ramy czasowe. Potem przystępujemy do działania.

Standardowe Usługi

  • Body leasing, czyli outsourcing specjalistów IT, których umiejętności i doświadczenie pozwolą bez problemu wesprzeć Twój projekt.
     

  • Team leasing, czyli zbudowanie całego zespołu specjalistów IT dedykowanego do Twojego projektu.
     

  • Managed Services, w którym to Ty ustalasz założenia i cele, a my dostarczamy gotowe rozwiązanie. 

Zadowolenie Klienta

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Dzięki współpracy z nami zrealizujesz swój projekt znacznie szybciej, sprawniej i zapomnisz o formalnościach związanych z rekrutacją.

Napisz do nas i powiedz czego potrzebuje Twój biznes. 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, rozumiemy zmieniające się potrzeby rynku IT i potrafimy na nie odpowiedzieć. Nie jesteśmy standardową agencją rekrutacyjną. Wspieramy naszych klientów i kandydatów w całym procesie rekrutacyjnym. Nasz zespół tworzą eksperci w swojej dziedzinie, którzy wkładają dużo energii w to, aby nasi klienci mogli realizować projekty zgodnie z założeniami, bez względu na technologię czy branżę.

Jaroslaw Serba
CEO